Teenused


TERAAPIASEANSS

Teraapiaseanss tervise toetamiseks ja terviseprobleemi leevendamiseks

Teraapiaseansi näidustusteks on kaela-, õla- ja seljavalu, peavalu,
haigus- ja traumajärgsed seisundid, allergia, unehäired, mälu- ja
kontsentreerumishäired, krooniline väsimus jne. Teraapiaseansil kasutatakse akupunktuuri ning sõltuvalt terviseprobleemist ja selle põhjustest, lisaks hiina punktmassaaži, kupu-, moksa-, gua sha- või aurikuloteraapiat. Teraapiaseanss on vastunäidustatud palaviku, nakkushaiguste ja ägedate siseorganite haiguste korral.
Esmane teraapiaseanss sisaldab konsultatsiooni ja kestab 60 minutit ning kordusseansiks kulub 45 minutit. 

QI MASSAAŽISEANSS

Massaažisenss lõõgastuseks, tervise toetamiseks, terviseseisundi parandamiseks 

Massaažiseansil mõjutatakse keha energiakanalitel (meridiaanidel) paiknevaid akupunkte. Massaažiks kasutatakse spetsiaalset massaažitehnikat, mis aitab vabastada energia blokeeringuid ning tasakaalustab ja soodustab energia ja vere voolu. Qi massaaž tõhustab keha funktsioone, toetab keha enda tervendamisvõimet ning aitab kehal ja vaimul taastuda. Terviseprobleemidest on peamisteks näidustusteks erinevad valusündroomid ja lihaspinged, ärevus, stress, unehäired, allergia, kontsentreerumisraskused jne.
Lõõgastumiseks piisab ühekordsest massaažiseansist. Tervise toetamiseks on hea kasutada massaaži eelkõige aastaaegade vaheldumisel. Terviseprobleemi korral on soovitav parima tulemuse saavutamiseks kasutada massaaži 1 kord nädalas 3-5 nädala jooksul ning seejärel 1 kord kuus, kokku kuni 10 teraapiaseanssi. Massaaži vastunäidustuseks on kuni 8 nädalane operatsioonijärgne periood ning rasedus kuni 38 nädalani. 
*Qi massaažiseansi läbiviimiseks ei kasutata õli, massaaž toimub läbi õhukese riietuse ning seetõttu on soovitav tulla massaažiseansile mugavas riietuses.
Võimalik on valida 1h osaline- või 1,5h üldmassaaži seanss.

 

HIINA RAVIMASSAAŽ 

Ravimassaaži eesmärgiks on probleemse kehapiirkonna pingete ja valuaistingute leevendamine ning terviseseisundi parandamine. Massaaži käigus kasutatakse erinevaid hiina massaažitehnikaid, mis vabastades energia blokeeringuid soodustavad energiakanalites voolava qi takistamatut ja vaba voolu. Hiina ravimassaaž on vastunäidustatud palaviku, nakkushaiguste ja ägedate siseorganite haiguste korral.
Hiina ravimassaaž kestab 30 minutit.

 

KUPUTERAAPIA  

Energiat ja vere liikumist soodustava ning hajutava ja organismist väliseid patogeene eemaldava teraapiameetodina
on kuputeraapia näidustatud eelkõige külmetus- ja hingamisteede haiguste korral. Kuputeraapia sobib ka peavalu 
ja seljavalude ning tselluliidi korral. Kuputeraapia käigus
tekivad nahale ringikujulised kupujäljed, mis kaovad nahalt 5-7 päeva möödudes. Kuputeraapia vastunäidustuseks on kõrge palavik, nakkushaigused, nahakahjustused. Rasedatel on keelatud kuppude
kasutamine kõhu ja alaselja piirkonnas. 
Protseduur kestab 25 minutit.

MOKSATERAAPIA  

Soojendava teraapiameetodina avaldab moksateraapia toniseerivat,
energiat liigutavat ja verevalustust soodustavat toimet. 
Mokateraapia eemaldab energiakanalitest külma, tuul-külma
ja niiskuse ning taasatab energiakanalites energia voolu. Teraapia on näidustatud külmasümptomite, kroonilise nõrkuse, artriidi, reumaatilise
valu ja günekoloogiliste vaevuste korral. Moksateraapia vastunäidustusteks on palavik ja nakkushaigused. Raseduse korral on keelatud teatud akupunktide soojendamine.
Protseduur kestab 25 minutit. 

IDAMAINE NÄOHOOLDUS

Näohoolduse käigus aktiveeritakse näo ja dekoltee piirkonna akupunkte akupressuuri ja esteetilise gua sha tehnika abil. Idamaa naiste poolt hinnatud esteetilist gua sha tehniktat peetakse oma mõju poolest Botoxi looduslikuks alternatiiviks. Idamaine näohooldus parandab näopiirkonna verevarustust, vähendab silmaaluseid turseid ja pigmendilaike ning aitab vähendada peente joonte ja kortsude tekkimist. Nahk näeb hoolduse järgselt välja värske, elastne ja niisutatud.
*Näohoolduse sisaldab täiendavalt ultraheli näopuhastust.
Näohooldus kestab 45 minutit.

IDAMAINE NÄOMASSAAŽ

Idamaine näomassaaž põhineb näopiirkonna bioaktiivsete akupunktuuripunktide mõjutamisel. Parandades kudede ainevahetust, verevarustust ning kollageeni ja elastiini sünteesi, paraneb naha elastus, pingulduvad näo ja kaela kontuurid, vähenevad tursed ning paraneb näonaha üldine esteetiline väljanägemine.
Näomassaaž kestab 45 minutit.